راد پندار ماد


با شروع دهه ۹۰ هجری شمسی و رونق کسب و کارهای اینترنتی در کشور، نیاز به تجهیزات و زیرساخت‌های فناوری اطلاعات در ایران به شدت رو به افزایش گذاشت. در این میان شرکت راد پندار ماد با هدف تامین زیرساخت‌ IT سازمان‌ها و بنگاه‌های اقتصادی کوچک و بزرگ و هم‌چنین استارت‌آپ‌ها، پا به عرصه تجهیزات شبکه گذاشت.

شرکت راد پندار ماد پس از شروع فعالیت به سرعت در میان نام‌های بزرگ این عرصه قرار گرفت و با عرضه محصولات زیر ساختی کمپانی نام‌آشنای HPE، نظیر سرور، ذخیره‌سازها و آرشیوکننده‌ها، اعتماد طیف وسیعی از مشتریان خود را جلب کرده است. پس از فعالیت در عرصه تجهیزات شبکه HP، راد پندار ماد شروع به فعالیت پیرامون سایر برندهای معتبر در جهان و ایران، نظیر QNAP و CISCO کرد.


در سال ۱۳۹۶، راد پندار ماد به عنوان نمایندگی محصولات کمپانی تازه‌وارد ولی آینده‌دار Thecus شناخته شده و عرضه مستقیم و بدون واسطه این ذخیره‌سازهای حالا شناخته‌شده در ایران و جهان را آغاز نموده است

در حال حاضر، شرکت راد پندار ماد در حوزه‌های تامین تجهیزات شبکه از معتبرترین برندهای دنیا، ارائه راه‌کارهای شبکه و هم‌چنین پشتیبانی فنی، فعال بوده و مفتخر به خدمت‌رسانی به بیش از ۱۰۰ ارگان و بنگاه اقتصادی دولتی و بخش خصوصی می‌باشد.

مشاوره پیش از خرید

پیشنهاد کارشناسی بر اساس نیازسنجی

تضمین قیمت همراه کیفیت

بهترین کیفیت در ازای کمترین قیمت

خدمات پس از فروش

همیشه در کنار شما

موقعیت مکانی ما

خدمات و پشتیبانی

مشاوره، ارایه راهکار و پشتیبانی فنی در راد پندار ماد

خدمات پیش و پس از فروش

.مشاوره خرید، ارایه راهکارهای شبکه، امنیت، مجازی سازی و بک آپ به همراه پشتیبانی فنی در راد پندار ماد


با ما در تماس باشید

آدرس

تهران، میدان ولیعصر. نبش کوچه نصر. ساختمان ۶۳۷. طبقه هشتم واحد ۸۰۱

آدرس تلگرام

@RPMAdmin