شماره حساب ها :

وبلاگ

 • Tape یا نوار چیست؟

  یکی از تکنولوژی های پرکاربرد ذخیره سازی اطلاعات در میان تجهیزات شبکه، تکنولوژی Tape یا نواراست. بطوریکه هم اکنون بسیاری از سازمان ها برای تهیه نسخه پشتیبان (بکاپ) از اطلاعات شبکه خود و آرشیو آن ها از این تکنولوژی استفاده می کنند.

  بیشتر  
 • چند نکته در مورد SAN

  ذخیره سازی اطلاعات در شبکه یک جنبه مهم از سلامت و بهره وری یک شرکت است. با یک راه حل مناسب برای مدیریت ذخیره سازی، مشاغل کوچک می توانند عملکرد سرور را به حداکثر برسانند، مدیریت داده ها را ساده کنند، از داده های مهم نسخه پشتیبان تهیه کنند، دسترسی به برنامه ها را بهبود بخشند و در صورت بروز فاجعه آماده باشند.

  بیشتر  
 • آیا شرکت شما به سرور نیاز دارد؟

  آیا شرکت شما به سرور نیاز دارد؟

  سرورها عملکردی مهم را در هر شبکه تشکیل می دهند. و برخی از آنها می توانند به ایجاد یک شبکه بهتر و زیرساخت محاسباتی کمک کنند. بررسی کنید که آیا آماده هستید از یک شبکه peer-to-peer  به شبکه کلاینت سرور منتقل شوید تا نیازهای سازمان شما به بهترین شکل برآورده شود.

  بیشتر  
 • انتخاب یک سرور مناسب (بخش سوم)

  سرورهای تیغه ای (Blade)

  سرورهای تیغه ای یا Blade، سرورهای کوچکی هستند که در محفظه های تیغه ای شکل قرار گرفته و به شما این امکان را  میدهند تا سرورهای بیشتری را در یک فضای کوچک جای دهید.

  بیشتر  
 • انتخاب یک سرور مناسب ( بخش اول )

  خرید سرور

  عوامل زیادی در تصمیم گیری برای خرید یک سرور بهینه با کارایی قابل قبول دخالت دارند؛ بدون در نظرگرفتن اینکه سرور مورد نظر نخستین سروری است که تهیه میکنید یا خیر، باید نیاز به جایگزینی تجهیزات کهنه و یا افزودن تجهیزات جدید با هدف گسترش کسب و کار خود را نیز مدنظر قرار دهید.

   

  بیشتر  
« 1 » 

نحوه ارسال کالا

روش پرداخت کالا

پیگیری سفارشات